Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Proces generowania biblioteki obrazów Graphics Draw (gd) lub ImageMagick (imagick) musi być włączony w konfiguracji środowiska PHP, aby można było generować miniaturki.

Podpisanie umowy na świadczenie usługi dostępu do Internetu

W dniu 14.08.2014r. w Starostwie Powiatowym w Limanowej miało miejsce podpisanie umowy z wykonawcą wyłonionym w ramach przeprowadzonego postępowania przetargowego na dostarczenie, instalację i konfigurację zestawów umożliwiających dostęp do sieci Internet oraz świadczenie usługi dostępu do sieci Internet

w ramach projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu w Powiecie Limanowskim” realizowanego w zakresie działanie 8.3 „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion”, oś priorytetowa 8 „Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013. Usługa dostępu do sieci Internet świadczona będzie w 60 gospodarstwach domowych na terenie Powiatu Limanowskiego i 3 Domach Pomocy Społecznej (w Limanowej, Szczyrzycu i Mszanie Dolnej).

{gallery}galeria/podpisanie_umowy_internet{/gallery}