Spotkanie informacyjne z Beneficjentami Ostatecznymi

W dniu 30.07.2014r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej odbyło się spotkanie informacyjne z Beneficjentami Ostatecznymi projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu w Powiecie Limanowskim” realizowanego przez Powiat Limanowski w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013, działanie 8.3 „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion”, oś priorytetowa 8 „Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki.

Celem spotkania było szczegółowe omówienie głównych założeń oraz zasad realizacji Projektu dla 60 Beneficjentów Ostatecznych oraz 3 Domów Pomocy Społecznej z terenu Powiatu Limanowskiego.

W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Limanowski Jan Puchała, który przywitał przybyłych gości, Franciszek Dziedzina Wicestarosta Limanowski, Mieczysław Uryga Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego, Monika Nawalaniec Dyrektor PCPR w Limanowej, Wanda Marek Z-ca Dyrektora PCPR w Limanowej.

Podczas spotkania zostały podpisane umowy uczestnictwa oraz wręczono zestawy promocyjne przygotowane w ramach Projektu.

Pracownicy Zespołu Projektowego, udzielali informacji o Projekcie oraz odpowiadali na pytania zadawane przez Beneficjentów Ostatecznych.