Zakończenie rekrutacji Beneficjentów Ostatecznych

Zakończenie rekrutacji Beneficjentów Ostatecznych do udziału w projekcie „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu w Powiecie Limanowskim”

Mieszkańcy Powiatu Limanowskiego,

uprzejmie informuję o zakończeniu rekrutacji Beneficjentów Ostatecznych do udziału w projekcie „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu w Powiecie Limanowskim” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, 8. Oś Priorytetowa: Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki, Działanie 8.3 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion.

Zainteresowanie udziałem w projekcie wykazało 86 osób z terenu Powiatu Limanowskiego.

Zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie utworzona została Lista Beneficjentów Ostatecznych, tj. 40 osób, które spełniają kryteria/warunki udziału w projekcie. Dla uczestników projekt przewiduje:

• komputer stacjonarny wyposażony w oprogramowanie i drukarkę,
  • bezpłatny dostęp do Internetu,
  • szkolenie z zakresu obsługi komputera i Internetu.

W związku z wyczerpaniem limitu miejsc pozostałe osoby spełniające kryteria/warunki udziału w projekcie zostały wpisane na listę rezerwową. W przypadku rezygnacji przez osobę znajdującą się na liście Beneficjentów Ostatecznych lub w przypadku wykluczenia
z uczestnictwa w projekcie, jej miejsce zajmie pierwsza osoba z listy rezerwowej.

Gospodarstwa domowe oraz osoby niepełnosprawne, zakwalifikowane do udziału w projekcie, o wynikach rekrutacji zostaną poinformowane listownie.