Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Proces generowania biblioteki obrazów Graphics Draw (gd) lub ImageMagick (imagick) musi być włączony w konfiguracji środowiska PHP, aby można było generować miniaturki.

SZKOLENIA DLA BENEFICJENTÓW

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Proces generowania biblioteki obrazów Graphics Draw (gd) lub ImageMagick (imagick) musi być włączony w konfiguracji środowiska PHP, aby można było generować miniaturki.

Powiat Limanowski wybrał Wykonawcę zamówienia na: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu podstawowej obsługi komputera i Internetu w ramach projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu w Powiecie Limanowskim”.

Szkolenia będzie prowadzić firma NETBI z Wieliczki.

Szkolenia odbywać się będą w systemie 3-dniowym, w godzinach przedpołudniowych oraz popołudniowych. Uczestnicy projektu o terminie i miejscu szkolenia powiadamiani będą telefonicznie. 

Pierwsze grupy szkoleniowe zajęcia rozpoczną 01 października 2014r.

{gallery}galeria/szkolenie{/gallery}


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość