Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

12.12.2014 r. - SPOTKANIE Z BENEFICJENTAMI OSTATECZNYMI

W dniu 12.12.2014 r. (piątek) godz. 10:00 odbędzie się spotkanie informacyjne z Beneficjentami Ostatecznymi projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu w Powiecie Limanowskim”, którzy otrzymali wsparcie w formie komputera stacjonarnego wraz z drukarką, bezpłatnego dostępu do Internetu oraz szkolenia z zakresu podstawowej obsługi komputera i Internetu. 

Celem spotkania będzie omówienie dotychczasowych działań w projekcie, w tym podsumowanie szkoleń oraz wręczenie Certyfikatów potwierdzających ukończenie szkolenia, w związku z czym obecność jest obowiązkowa.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej nr 201 Starostwa Powiatowego w Limanowej, ul. Józefa Marka 9.

Informacja o spotkaniu została rozesłana do wszystkich Beneficjentów na adresy mailowe założone w ramach w/w projektu.


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość