Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Proces generowania biblioteki obrazów Graphics Draw (gd) lub ImageMagick (imagick) musi być włączony w konfiguracji środowiska PHP, aby można było generować miniaturki.

SPOTKANIE INFORMACYJNE Z BENEFICJENTAMI OSTATECZNYMI

W dniu 12.12.2014 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej miało miejsce drugie spotkanie informacyjne z Beneficjentami Ostatecznymi projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu w Powiecie Limanowskim”

realizowanego przez Powiat Limanowski w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013, działanie 8.3 „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion”, oś priorytetowa 8 „Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki.

Celem spotkania było omówienie dotychczasowych działań w projekcie, w tym podsumowanie szkoleń  z zakresu podstawowej obsługi komputera i Internetu.

W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Limanowski Jan Puchała, Agata Zięba – Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego, która przywitała przybyłych gości oraz Dyrektorzy i   przedstawiciele Domów  Pomocy Społecznej w Limanowej, Mszanie Dolnej i  Szczyrzycu .

Podczas spotkania Starosta Limanowski Jan Puchała wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Limanowskiego Agatą Ziębą wręczyli  certyfikaty potwierdzające ukończenie w/w  szkolenia.

Pracownicy Zespołu Projektowego, udzielali informacji o Projekcie oraz odpowiadali na pytania zadawane przez Beneficjentów Ostatecznych.

{gallery}galeria/spotkanie_grudzien{/gallery}